Zoek in alles
Zoek in alles
Beeldbank
Hulp bij zoeken door beeld en geluid
Raadpleeg de website voor antwoorden op de veelgestelde vragen. Neem contact met het Stadsarchief Rotterdam op bij andere vragen en opmerkingen, of wanneer u niet kunt vinden wat u zoekt.
Indien er bij uw resultaat geen beeld aanwezig is, kan het zijn dat we deze niet online mogen tonen omdat deze nog niet gedigitaliseerd is of omdat deze auteursrechtelijk is beschermd.
Lees meer informatie over het bestellen van beeldmateriaal op deze pagina.
4232 Collectie panorama en luchtfoto's, Geschat 1930-1980

XXXI-626-4 Overzicht van de Nieuwe Maas, ter hoogte van het bedrijventerrein van de gebroeders Hulsinga houthandel en creosoteerinrichting aan de Buitengorzen in IJsselmonde, vanaf de watertoren van IJsselmonde. Uit het zuidwesten.
Nummer:
XXXI-626-4
Beschrijving:
Overzicht van de Nieuwe Maas, ter hoogte van het bedrijventerrein van de gebroeders Hulsinga houthandel en creosoteerinrichting aan de Buitengorzen in IJsselmonde, vanaf de watertoren van IJsselmonde. Uit het zuidwesten.
Datering:
1936
Toegangsnummer:
4232
Collectie:
Collectie panorama en luchtfoto's
Vervaardiger:
Onbekend
Auteursrechthouder:
Onbekend
Licentie:
Annotatie:
Onbekend
Downloadbaar:
Ja
Onderwerpen:
Gebr. Hulsinga Houthandel en Creosoteerinrichting (IJsselmonde)
Trefwoorden:
Geografische namen:
laatste wijziging 26-03-2025
1 gedigitaliseerd