Zoeken in archieven
Zoeken in alles
Beeldbank
Hulp bij zoeken door beeld en geluid
Raadpleeg de website voor antwoorden op de veelgestelde vragen. Neem contact met het Stadsarchief Rotterdam op bij andere vragen en opmerkingen, of wanneer u niet kunt vinden wat u zoekt.
Indien er bij uw resultaat geen beeld aanwezig is, kan het zijn dat we deze niet online mogen tonen omdat deze nog niet gedigitaliseerd is of omdat deze auteursrechtelijk is beschermd.
Lees meer informatie over het bestellen van beeldmateriaal op deze pagina.
4282 Collectie Historiefoto's, Exact 1870-2000

XXXIII-1558-2 De auto met de voorruit die door de dader is kapotgeschoten gedurende de roofoverval op het kantoor van de Nederlandse Middenstandsbank aan het Jacob van Campenplein, waarop klaarlichte dag 140.000 gulden gestolen werd. De eigenaar, die weigerde de voortvluchtige dader mee te nemen staat erbij.
Nummer:
XXXIII-1558-2
Beschrijving:
De auto met de voorruit die door de dader is kapotgeschoten gedurende de roofoverval op het kantoor van de Nederlandse Middenstandsbank aan het Jacob van Campenplein, waarop klaarlichte dag 140.000 gulden gestolen werd. De eigenaar, die weigerde de voortvluchtige dader mee te nemen staat erbij.
Datering:
13-06-1966
Toegangsnummer:
4282
Collectie:
Collectie Historiefoto's
Vervaardiger:
Ary (A.) Groeneveld
Auteursrechthouder:
Gemeente Rotterdam (Stadsarchief) CC-BY
Annotatie:
Uit: De Rotterdammer, 13-06-1966.
Downloadbaar:
Ja
Afmeting:
24x18
Trefwoorden:
Geografische namen:
laatste wijziging 26-03-2025
1 gedigitaliseerd