Zoek in alles
Zoek in alles
Beeldbank
Hulp bij zoeken door beeld en geluid
Raadpleeg de website voor antwoorden op de veelgestelde vragen. Neem contact met het Stadsarchief Rotterdam op bij andere vragen en opmerkingen, of wanneer u niet kunt vinden wat u zoekt.
Indien er bij uw resultaat geen beeld aanwezig is, kan het zijn dat we deze niet online mogen tonen omdat deze nog niet gedigitaliseerd is of omdat deze auteursrechtelijk is beschermd.
Lees meer informatie over het bestellen van beeldmateriaal op deze pagina.
4282 Collectie Historiefoto's, Exact 1870-2000

XXXIII-846 De eerste paal voor de passagierstunnel die van de Spoorsingel onder het station Delftse Poort (D.P.) naar het Weena zal lopen: de verbinding tussen het nieuwe stationsgebouw en de perrons voor de lijn Utrecht.
Nummer:
XXXIII-846
Beschrijving:
De eerste paal voor de passagierstunnel die van de Spoorsingel onder het station Delftse Poort (D.P.) naar het Weena zal lopen: de verbinding tussen het nieuwe stationsgebouw en de perrons voor de lijn Utrecht.
Datering:
19-09-1952
Toegangsnummer:
4282
Collectie:
Collectie Historiefoto's
Vervaardiger:
Rotterdams Nieuwsblad
Licentie:
Downloadbaar:
Ja
Afmeting:
18x24
Trefwoorden:
Geografische namen:
laatste wijziging 26-03-2025
1 gedigitaliseerd