Zoek in alles

Zoek in alles

Uw zoekacties: De tweede persoon van links, J.F.E. Einaar, gevolmachtigd mi...
Beeldbank

Hulp bij zoeken door beeld en geluid

Raadpleeg de website voor antwoorden op de veelgestelde vragen. Neem contact met het Stadsarchief Rotterdam op bij andere vragen en opmerkingen, of wanneer u niet kunt vinden wat u zoekt.

Indien er bij uw resultaat geen beeld aanwezig is, kan het zijn dat we deze niet online mogen tonen omdat deze nog niet gedigitaliseerd is of omdat deze auteursrechtelijk is beschermd.

Lees meer informatie over het bestellen van beeldmateriaal op deze pagina.

beacon
 
 
Erfgoedstuk
Foto
XXXIII-1534-21-1 De tweede persoon van links, J.F.E. Einaar, gevolmachtigd minister van Suriname, in Nederland, bij het lossen van de eerste lading aluminium uit Suriname aan de noordzijde van de Waalhaven. Op de achtergrond een deel van het schip "Aristoteles".
Nummer:
XXXIII-1534-21-1
Beschrijving:
De tweede persoon van links, J.F.E. Einaar, gevolmachtigd minister van Suriname, in Nederland, bij het lossen van de eerste lading aluminium uit Suriname aan de noordzijde van de Waalhaven. Op de achtergrond een deel van het schip "Aristoteles".
Datering:
20-01-1966
Toegangsnummer:
4282
Collectie:
Collectie Historiefoto's
Vervaardiger:
Fototechnische Dienst Rotterdam ( Gemeentewerken, Openbare Werken )
Auteursrechthouder:
Gemeente Rotterdam (Stadsarchief) CC-BY
Downloadbaar:
Ja
Afmeting:
18x24
Onderwerpen:
Johan Friedrich Einaar
Trefwoorden:
Geografische namen: