Zoek in alles
Zoek in alles
Uw zoekacties: Bij een temperatuur van 950 graden bleef de Lifeboat van de ...
Beeldbank
Hulp bij zoeken door beeld en geluid
Raadpleeg de website voor antwoorden op de veelgestelde vragen. Neem contact met het Stadsarchief Rotterdam op bij andere vragen en opmerkingen, of wanneer u niet kunt vinden wat u zoekt.
Indien er bij uw resultaat geen beeld aanwezig is, kan het zijn dat we deze niet online mogen tonen omdat deze nog niet gedigitaliseerd is of omdat deze auteursrechtelijk is beschermd.
Lees meer informatie over het bestellen van beeldmateriaal op deze pagina.
4282 Collectie Historiefoto's, Exact 1870-2000


1987-1550 Bij een temperatuur van 950 graden bleef de Lifeboat van de firma Mulder en de Rijke geheel onbeschadigd. De proef vond plaats bij het oefencentrum RISC op de Maasvlakte.
Nummer:
1987-1550
Beschrijving:
Bij een temperatuur van 950 graden bleef de Lifeboat van de firma Mulder en de Rijke geheel onbeschadigd. De proef vond plaats bij het oefencentrum RISC op de Maasvlakte.
Datering:
03-04-1987
Toegangsnummer:
4282
Collectie:
Collectie Historiefoto's
Vervaardiger:
Cor (C.) Vos, 1948-
Auteursrechthouder:
Vos, Cor
Annotatie:
Uit: Het Vrije Volk, 04-04-1987, p.3.
Downloadbaar:
Nee
Afmeting:
18x24
Onderwerpen:
RISC Education & Training (Rotterdam International Safety Center)
Trefwoorden:
Geografische namen:
laatste wijziging 26-03-2025
1 gedigitaliseerd