Uw zoekacties: Beeldbank

Beeldbank

Hulp bij zoeken door beeld en geluid

Raadpleeg de website voor antwoorden op de veelgestelde vragen. Neem contact met het Stadsarchief Rotterdam op bij andere vragen en opmerkingen, of wanneer u niet kunt vinden wat u zoekt.

Indien er bij uw resultaat geen beeld aanwezig is, kan het zijn dat we deze niet online mogen tonen omdat deze nog niet gedigitaliseerd is of omdat deze auteursrechtelijk is beschermd.

Voor meer informatie over het bestellen van beeldmateriaal, kijk op onze website.

beacon
4 zoekresultaten
sorteren op:
 
 
weergave:
 
 
Foto
XXIII-106-02-3 Voliere met bladeren van de Victoria Regia plant in Rotterdamse Diergaarde aan de Diergaardelaan. Om de vijver staat een gezelschap van mensen.
Nummer:
XXIII-106-02-3
Titel:
Rotterdamsche Diergaarde
Beschrijving:
Voliere met bladeren van de Victoria Regia plant in Rotterdamse Diergaarde aan de Diergaardelaan. Om de vijver staat een gezelschap van mensen.
Datering:
circa 1888
Toegangsnummer:
4187
Collectie:
Vroege foto's
Vervaardiger:
Onbekend
Geografische namen:
 
 
 
 
 
Foto
XXIII-106-02-5-b Het Sociëteitsgebouw van de Rotterdamse Diergaarde aan de Diergaardelaan.
Nummer:
XXIII-106-02-5-b
Beschrijving:
Het Sociëteitsgebouw van de Rotterdamse Diergaarde aan de Diergaardelaan.
Datering:
1888
Toegangsnummer:
4187
Collectie:
Vroege foto's
Vervaardiger:
J. (J.) Kuipers
Downloadbaar:
Ja
Geografische namen:
 
 
 
 
 
Foto
2002-1679 Het Hofplein met een politieagent die iemand de weg wijst. Op de achtergrond de Coolsingel, het Slagveld en de Diergaardelaan.
Nummer:
2002-1679
Beschrijving:
Het Hofplein met een politieagent die iemand de weg wijst. Op de achtergrond de Coolsingel, het Slagveld en de Diergaardelaan.
Datering:
14-03-1936
Toegangsnummer:
4261
Collectie:
Collectie Koops
Auteursrechthouder:
Vrij van auteursrechten
Annotatie:
foto is mogelijk afgedrukt in tijdschrift Groot Rotterdam
Trefwoorden:
 
 
 
 
 
Foto
2007-1932 De Diergaardelaan met rechts een opnenbare school met de ingang aan de Helmersstraat. Op de achtergrond het stadhuis aan de Coolsingel. de verwoesting is veroorzaakt door het Duitse bombardement van 14 mei 1940.
Nummer:
2007-1932
Beschrijving:
De Diergaardelaan met rechts een opnenbare school met de ingang aan de Helmersstraat. Op de achtergrond het stadhuis aan de Coolsingel. de verwoesting is veroorzaakt door het Duitse bombardement van 14 mei 1940.
Datering:
1940
Toegangsnummer:
4287
Collectie:
Collectie fotografische opnamen van de verwoeste stad
Auteursrechthouder:
Anoniem
Geografische namen: